Author: w***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超好用的啦 很方便畫質很好
顏色: 黑色
Price: HK$630.00
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25040320020965508 |
Author: w***i
Date:
Review: 超好用的啦 很方便畫質很好
顏色: 黑色
Author: a***p
Date:
Review: 讚👍~順利拿到~也順利完成
顏色: 黑色
Author: m***0
Date:
Review: 很好👍👌下次繼續購買很喜歡推薦給朋友一起買
顏色: 藍色
Author: w***i
Date:
Review: 嗯 很好用 音質不錯 操控很棒
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.